Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz kmarci25 #11045 üzenetére

    Szia, a kliens verziónak semmi köze az útvonaltervezéshez (kivéve amit be tudsz állítani a beállítások között), az szerver oldalon megy végbe (ha van netkapcsolat, ha nincs akkor már eleve baj van és nem üzemszerű a működés).

    Tudom, hogy ez nagyon seggfejül hangzik, de ha "beleküldött a dugóba", akkor tipikusan (mondom tipikusan) más irányba még rosszabb.
    Ezt még színesíti az, hogy mindig, de egyszerre reklamálják emberek, hogy
    "mindig a kisutcákba visz 1 perc nyereségért, amikor a főúton is..."
    "sosem visz a mellékutcákba, olyan mintha csak a főutakat preferálná, pedig..."
    Igen, jól érted, ezek egyszerre történnek. Az egész szubjektív és most megint gonosz leszek: Szeretjük azt gondolni hogy okosabbak vagyunk, ami általában nem áll fenn. Egyszerűen egy központosított rendszer több információval rendelkezik mint a "végpontjai". Persze van hogy hibázik a dolog vagy arra visz amerre nem szeretek menni, én például ma is letértem a tervezett útról. Miért? Mert tudom mi ott a két lehetőség és nekem X szimpatikusabb mint Y. Vagy pont úgy váltott a lámpa hogy X felé nem kellett megállni, Y felé meg igen. Ez egy pillanatnyi döntés, én döntök ő meg majd újratervez.

    [ Szerkesztve ]

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák