Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMedve

    addikt

    válasz Kobun1980 #566 üzenetére

    Én a Desire HD,és ez között vacilláltam,de nem bántam meg,hogy ezt választottam.
    Szerintem igazán egyikkel sem jársz rosszul.
    Amiért Én a Nexus S-t választottam,az maga az Android rendszer miatt volt.Full alap,semmi gyártói sallang,update elsőként,stb.!
    Ha nem fontos a fémház,meg a csicsa,akkor szerintem ezt nyugodtan választhatod.
    Mondjuk most a többi,ha jól emlékszem valamivel olcsóbb.Nézd át a specifikációkat,és döntsd el Neked mire van szükséged.

    "...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

  • zozo2001hu

    tag

    válasz Kobun1980 #566 üzenetére

    Hali!

    Egyrészt a design ami megfogott. A legletisztultabb androidos telefonról van szó, képzelj el egyetlen üveglap felületet (gorilla glass), amely kissé homorú a telefon végei felé, semmi fizikai gomb az előlapon, iszonyat jó a fogása és a súlypontja! :)

    Másfelől az operációs rendszer, érintetlen Google pure performance. Olyan androidot használhatsz amit nem buherált meg semmilyen gyártó! Azt kapod amit a google eredetileg megálmodott nekünk, semmi csicsa micsa, semmi felesleges barom funkció, semmi parasztvakítás csakis az elemi erő, finom, igényes átgondolt és letisztult diszkrét GUI elemekkel fűszerezve.

    Hidd el tudom mit beszélek, ez a második androidos telefonom, egy HTC Desire telefonról váltottam azon több hónapig használtam a HTC Sense felületét. Baromi príma az ablaktörlős esőcseppes felhőkben 3D-ben száguldó időjárás widget kb. 1 hétig, de utána rájössz, hogy zabálja az akkut, belassítja a GUI-t és valójában szín tiszta parasztvakítás. :D

    Amint kiokosodtam arra is (HTC Desire) feltoltam egy CyanogenMod7-et.

    Na szóval summa summárum, bátran ajánlom a Nexus S telefont, DE sebességben lenyomja a hamarosan piacra kerülő Samsung Galaxy S2 (dual core cpu ugyebár).

    Így dönts belátásod szerint. :)

  • palesz53

    senior tag

    válasz Kobun1980 #566 üzenetére

    én desire s és e között filozofáltam (meg megvártam a 2x-et, hátha, de igazából nem használnám ki, így csak kíváncsiságból vártam)

    desire s elsősorban a mérete, a fém készülékház és a 2.3 miatt volt elsődleges célpont (incredible s gyakorlatilag uaz, csak nagyobb a kijelző), meg rettentően tetszik (sztem elegáns) - hátránya, hogy semmi jövőbe mutató dolog nincs benne; bementek a raktárba, ezek már régóta készleten voltak, összedobtak belőle egy telót...

    4"-est nem is akartam, én zsebben hordom, és anno egy sgs-t nagynak találtam

    miért lett mégis xs? egyszerűen feleslegesnek találok mindenféle gyári ui-t, teljesen testreszabható az alap rendszer is (a gyári meg ugye feleslegesen fut a háttérben...), erre tuti lesz frissítés jövő ilyenkor is - nálam ezen dolgok nyertek

    végül még a mérettel is kibékültem, sokkal kellemesebb netezni rajta (meglepő, mert csak 0,3" a különbség), kicsit más fogást igényel, de összességében több a pozitívuma, mint a negatívuma (zsebben is pont elfér... nagyobb tényleg nem kéne! :D)

    másrészt jópár angol és német nyelvű tesztet és értékelést elolvastam, és többségében nagyon erős vasnak tartják az xs-t (noha messze nem akkora durranás, mint a nexus one)

    és nem elfeledve: reálisan felmértem és átgondoltam, hogy nekem mire kell egy teló, így inkább az ész döntött, mint a szív...
    jelenleg úgy érzem, nekem ez a perfekt teló... :R

    más - xs-en nincs gorilla glass, egyik változaton sem

    [ Szerkesztve ]

    vezess, kövess, vagy takarodj az útból

  • rerros

    tag

    válasz Kobun1980 #580 üzenetére

    na sztem a sgsII-vel mindenképpen érdemes lenne számolni...

    palesz: neked megjött az OTA? o.O milyen verziód volt előtte? nekem GRI54 és KB3 van

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák