Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabibmx

    tag

    válasz Quqesz #12154 üzenetére

    Nekem összességében nincs bajom vele.Szerintem az aksi se fogyasztása rosszabb drasztikusan,ha rosszabb egyáltalán.Igaz sok appot letiltottam de ezeket GB alatt sem használtam,ha futottak is csak feleslegesen.Illetve a Google szinket állítottam le úgy,hogy csak a maileket szinkeli folyamatosan,címjegyzék,képek ilyesmi nem.Az Android OS fogysztása magas de ezt állítólag megoldja a képernyő forgatás kikapcsolása.Bár próbáltam nem vettem észre érdemi változást meg ugye ez szerintem komoly kompromisszum.
    Ami garantáltan rossz az a gyári böngésző.De az Opera teljesen jól fut helyette.
    Állandó (amikor elérhető) wifi kapcsolaton használom,már 3G-n mert így se merül le estig.2G-n meg tehettem töltőre este 40%-on vagy felette.Jobb szeretem ha jobban lemerül töltés előtt.
    Automata fényerőn van ami sötétebb minimumon mint GB alatt,többek szerint ez már kevés,nekem elég.Valahol többet vártam az ics-től bár nem tudnám megmondani mit.Viszont az új funkciók,megoldások tetszenek.
    Ami zavar,hogy nem lehet körbe lapozni a főoldalakat,persze ez másik launcher-el megoldódik de akkor meg az ics kinézet vész el.
    Szerintem együtt lehet vele élni a mostani mivoltában is amíg nem jön a javítás.
    Ugyanakkor nem érzem azt,hogy annyival többet adna az ics mint a ginger,hogy megérje mindenáron kipróbálni.Más szóval.
    Amikor kijött szinte azonnal feltettem manuálisan mert nagyon érdekelt milyen.
    Most,hogy látom,ha lesz javítás is tuti kivárom az OTA-t.
    Egyrészt mert annyira a mostani sem rossz,hogy mindenáron le kelljen cserélni újabbra,másrészt meg annyira nem fogott meg a mostani,hogy egyből feltegyem az újat akár manuálisan is.
    A páromén is fent van neki OTA jött de mint tudjuk ugyanazt lehet manuálisan is feltenni.
    Nála is letiltottam pár dolgot de az övé még jobban működik mint az enyém.
    Nálam az esti fogyasztás kb 1%/óra (GB alatt sokkal több volt,bár nem is volt letiltva semmi) de neki a minap 2%-ot merült 8 óra alatt. :Y
    Szerintem ha felteszed se bánod meg de ha 100%-ra akarsz menni akkor várj türelmesen.
    ui:páromé és az enyém is full gyári root nélkül.

    Dzsuri:Rendben akkor passz :R

    havri1:próbáltam a kilépés gombot én is de szerintem ha simán Home-ot nyomsz is ugyanannyira lép ki.

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

Új hozzászólás Aktív témák