Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ewuk

    csendes tag

    Hali!
    Végül lecseréltem a galaxy s-em egy nexus s-re, nagyon tetszik szuperkirály meg minden, de... mindig ez a fránya de... szóval nektek is gyorsan lemerül és gyenge a wifi és a térerő? Mert nekem ez a 3 dolog nagyon határozottan fenn áll. A wifi nem sokkal rosszabb, mint a galaxyban volt úgyhogy ez annyira nem is bánt, meg amúgy is ott a 3g, a lemerülés az borzalmas, egy az hogy 100%-ot soha nem mutat, max 96%-ot, de ha lehúzom töltőről máris 95%-ról indulunk. Aztán nyomogatom kb 2 percet a wifin és máris 91%vagy mondjuk nézek egy videót 3 percig akkor van hogy már 87% elég frusztráló... a térerő viszont siralmas a sgs-hez képest, többször megszakad és bontja kapcsolatot, max térerőt nagyon ritkán mutat leginkább egy vonal max kettő, amúgy a wifi is kb ennyi, maxon szerintem még nem is láttam egyiket sem.... nektek is ilyen? Vagy én voltam szerencsétlen és vigyem vissza a speedshopba? Telenoros vagyok, de nem hiszem, hogy ez számítana, tekintve hogy ez előtt nem volt ilyen jellegű problémám. A válaszaitokat köszönöm előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák