Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz nexusking #6554 üzenetére

    Naja, átlag felhasználók között én se találkoztam ezzel, sokan azt se tudják, hogy androidos-e a telefonjuk, vagy nem.

    (#6555) lord.lakli
    Igen, bár azért hozzá is tenném, hogy pl az iOS 5 már eléggé használhatónak néz ki, az már más kérdés, hogy még mindig nem ruháznék be egy szifonra. Egyrészt marhára zavar a testreszabhatóság hiánya, meg ott a Flash mellőzése is. Szóval van ott fejlesztés, csak nem az az irány ami nekem (nekünk, elvégre mind droid userek vagyunk :)) ) a legjobban tetszik. Bár azért a 4S-ben levő GPU megeszik reggelire mindent... :))

    (#6556) jackbacsi87
    Na ja, ki akarják nyírni, csak azt nem értem, hogy a fórumokon miért lesz divat a haterkedés... Szerintem ez is olyan dolog, mint a politika. Vannak a meggyőződéses "hívők" (pl én úgy tartom, hogy jelenleg nincs számomra jobb megoldás a droidnál, meg a Nexusnál, bár ennek ellenére minden rendszert szeretek, és elismerem, hogy a többi is baromi jó), illetve azok akik mennek a tömeg után. Ezért is érzem úgy, hogy a hater divathullámban most a gugli a soros. Kíváncsi leszek ki lesz utána. :DD

Új hozzászólás Aktív témák