Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozo2001hu

    tag

    válasz DonMedve #310 üzenetére

    Semmilyen szoftver nincs szerencsére, de minek is? :)

    Rádugod USB kapcsolaton keresztül a telefont a számítógépedre, ekkor rákérdez, hogy be akarod-e kapcsolni az USB tárat? Ha azt mondod igen akkor a beépített 16GB-os flash memóriát becsatolja a számítógép mint külső meghajtó. Tekintettel hogy FAT32-re van formázva, így lényegében mindenféle operációsrendszer (win/mac/linux) tudja használni kvázi "pendrivenak".

    Azt csinálsz vele amit akarsz, képek/zenék és egyéb dokumentumok másolása oda-vissza.

    Másik: próbáljátok ki, hogy felmentek a webes marketre beloginoltok a Google account-al, látni fogjátok a telepített alkalmazásokat. Rákerestek egy új alkalmazásra és nyomtok egy INSTALL gombot, ezt követően azonnal elkezd letöltődni az alkalmazás a telefonra, mágikus! :D

    Természetesen aktívan használom a webes ill. telefonos Google Gmailt, Címjegyzéket, Reader RSS olvasót és a Calendar naptár alkalmazást.

    Összefoglalva: elég a telefon illetve egy számítógép+webböngésző combo nincs szükség semmilyen plusz programra! :)

    Nekem pont a szolgáltatások ill. az ecosystem :) miatt jött be baromira a Google Android világa.

    iPhone-nál pont a sok kötöttség illetve az iTunes program szükségessége az ami nem tetszik, mondom ezt OS X felhasználóként.

    Sokszor ismerősök azzal jönnek, hogy hú ők nem bíznak a Google-ben, a felhő szolgáltatásokban, meg ők aztán nem pakolják ki a címjegyzéket a Gmail kapcsolatkezelőbe, így a nagy testvér mindent lát majd rólunk.

    Erre azt tudom mondani, hogy akik így gondolkoznak és félnek (nem tudom mitől egyébként, mondjuk nagyon nincs titkolni valóm ...) azok keressenek más platformot maguknak, az Android nem nekik lett kitalálva, hiszen az egész a Google felhő szolgáltatásaira épül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák