Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glehel

    senior tag

    válasz DeathAdder #1005 üzenetére

    nem tudod megnézni mi húzza le? és miért pont kb 40%-tól?

    én most m_dawe javaslatára és az én gondolatmenetem hatására kb már egy hete az xtrafactoryt használom.
    xposeddel :) igen xposed. én nem vetem meg annyira mert nekem igazán nem volt még vele komoly bajom ami volt az pillanatnyi áramszünet de megoldottam :).felraktam rá a gravityboxot, greenifyt, appopsxposed, xperia/Aosp Navbar buttons, Amplify, blacklist.jelenleg ezekkel nincs baj.+franco kernel
    Ezekkel a csomagokkal tudtam egy olyan teljes értékű rendszert készíteni ami az én igényeimet maximálisan kielégíti. nekem vagy a Purenexusból vagy a Cataból, vagy a Chromából mindig hiányzott valami.ezt a 3 romot szívem szerint összegyúrnám már ami a custom beállításokat illeti.ezek alá is feltettem az xposedet jó is volt de ha már ezek alá is kell nekem akkor jobb egy teljesen stock rom. ezek a romok amiket próbáltam mindet franco kernellel ugyanolyan gyorsak voltak, igazán egyikkel sem volt stabilitás szinten probléma csak hát a custom beállítások.Akkumulátor használat teljesen egyforma volt az összes rommal -nagyon jó-. nekem egy éjszaka alatt wifi nélkül az asztalra letéve (Doze) kb 22:00 tól reggel 7:30-ig 2-3%-ot merült.
    Általában wifivel ha pld böngészek tényleg tudja a merülés a 10%/órát amit a xtrafactory rom oldalán lehet olvasni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák