Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz batai15 #34092 üzenetére

    Az, hogy "szebb" se túl releváns dolog.
    Mint mondtam nekem pl már akkor se tetszett annyira mikor használtam. Nekem túl szaturált és nem élethű képek voltak.
    Plusz az N5-ön egy kernel cserével lehet turbózni a színprofilokat amivel az amoled szépségét is megközelíti.
    A DAC ugyan az.
    FM rádiót sose használok így az meg engem hagy hidegen, viszont QI töltőt igen.
    Ezek mind szubjektív dolgok. Ami nyers tény az annyi, hogy jobb az aksija. A többi ember függő plusz,mínusz

    Nem csak a stock rendszerről beszéltem, most se stock droid fut az N5-ön, benne van minden funkció ami NEKEM kell, nem pedig teleszemetelve olyanokkal amit sose használok lassítva az egész rendszert.
    Ezt ott is leírtam, nekem inkább legyen egy szabad dolgom, alakíthassak mindent úgy ahogy én akarok, midnent a saját ízem szerint, olyan funkciókkal amiket én akarok. Ne pedig rám kényszerítsék a dolgokat.

    Nem 1-2-10-15 készüléket használtam már de sebességben, stabilitásban kettő igen elhúz a többitől, viszont azok közül már nem tudnék választani. HTC One, Nexus 5.

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • Just486

    senior tag

    válasz batai15 #34092 üzenetére

    Hát ennyi erővel akkor a kijelző is szubjektív és csak ízlés kérdése számodra, mert objektív paramétereiben a Nexus 5 kijelzője egyértelműen jobb. Egyedül a kontrasztja gyengébb, mint a g2 kontrasztja, kalibrációban viszont állva hagyja azt az agyonszaturált lcd-t.. Egy dolg, hogy neked az jobban tetszik, attól még nem lesz jobb, sőt kimondottan rosszab, mivel hamis képet ad...

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák