Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • supercharley

    tag

    2 hétig használtam egy N4-et, és annyira megtetszett hogy vettem egy N5-öt. Az N4-et a feleségemnek adtam, mivel sok panasza volt az előző telefonjára. Amikor az N4-et használtam akkor az utolsó purity romot raktam fel hellscore kernellel. Teljesen meg voltam vele elégedve, tökéletesen működött, semmi problémám nem volt vele. Amikor átadtam az asszonynak, akkor csináltam egy full wipe-ot, beállítottam a fiókját, néhány programját, aztán használatba adtam neki. Most nem értem hogy mi van, mert nála meg szarozik a telefon. Olyan van hogy néha belassul, nem reagál, majd egy kis idő múlva belendül. Többször van olyan is hogy a power gomb megnyomására nem jön be a képernyőn semmi. Biztosan nem a power gombbal van baj, mert az látszik az LCD-n hogy a háttérvilágítás bekapcsol, csak éppen kép nem jön be. Olyan mintha ilyenkor is meg volna lassulva. Tudja valaki hogy mi lehet ennek az oka, és hogy mit lehetne vele tenni?
    Már úgy érzem hogy az asszony meg van átkozva, mert nem tudok olyan telefont a kezébe adni amivel ne volna valami probléma, még úgy sem hogy én előtte teljes megelégedéssel használtam azt.

Új hozzászólás Aktív témák