Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worlon83

    aktív tag

    Örömmel jelentem, hogy megjött a vezeték nélküli töltőm!
    [link]

    E hó 11.én rendeltem, 12.-én postázták és ma már meg is jött (19). Ez az 1 hetes szállítás nagyon kellemes meglepetés, mivel az eladó által megjelölt szállítási idő 20-25 nap (vagy több). És aki már rendelt HK-ból, az tudja, hogy ezt be is tartják....

    Nem eredeti dobozban érkezett, hanem bubis fóliába volt extrém vastagon betekerve, pár réteggel arrébb pedig a vezeték és az EU-s töltőfej bút meg. Persze az egész egy nagyobb borítékban volt.
    Ennek ellenére tuti, hogy nem használt, vagy ilyesmi, mivel az egyes elemek le voltak fóliázva és persze totál karcmentes. Ilyen fóliát és zárást otthon nem lehet csinálni.

    A kemény műanyag hátú Nilkin tok nem okoz gondot a töltőnek, csak úgy, mint a Ringke Fusion Hybrid sem.
    A LED és hangjelzés is mutatja, ha elkezdődött a töltés, és azt is ha megszakad.

    Egyetlen "negatívumot" tudok mondani:
    Sajna a töltő platform is szép, sima fényes...
    Tehát marha jól csúszik:) Emiatt ferde felületre nem jó tenni. Bár ha nagyon muszáj, akkor ezt a csúszást meg lehet akadályozni 4 felragasztott kis gumi talppal a töltőre.

    Mindenkinek bátran ajánlom, olcsó (6150 Ft volt szállítással), működik és gyorsan meg is érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák