Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz dezs520 #148 üzenetére

    Linkelnél egy képet , videót egy 3gs-en egyszerre futó több száz alkalmazásról? Csak hogy tudjuk, mit is akartál mondani.... :U

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • assemble

    addikt

    válasz dezs520 #148 üzenetére

    Szerintem inkabb az lett volna a bolcsebb ha te maradsz csendben :U
    Megmondom mennyire volt torve, agyonmokolva a rendszer: semennyire. Egy erintetlen iOS-en tortenik a dolog, a legfrissebb verzion.

    Megneztem neked droid-on mennyi ido a letoltesi elozmenyek betoltese: egy masodpercet sem kellett hozza varnom. Es nem is crash-elt ki tole az app :U
    Szoval ez most neked nyelo.
    Es nem ultem neki semmit keresgelni, egy napja botlottam bele barmifele keresgeles nelkul, mert a csavo videot neha szoktam nezni, aki egyebkent ha barmelyik oldal fele elfogult, az pont az Apple. Szoval gyakorlatilag oriasi ongolt lottel mindennel amit mondtal. Amit pedig ez utan mondtal hogy dicserni jottel ide, az onmagaban ennek a kommentednek a tukreben is nevetseges.

    V.Stryker: Ahhoz kepest hogy allitasod szerint 5 evig hasznaltal Android-ot miutan almara valtottal (mikozben a Pulse Mini ami a legelso ilyen telefonod volt, 2010 majusaban jelent meg, a 3GS-ed amire ot ev androidozas utan valtottal pedig majd egy evvel hamarabb jelent meg mint az elso androidos telefonod az allitolagos 5 eves intervallumban - szoval ha a megjelenes napjan veszed meg azt a Pulse-t es ebben a pillanatban valtottal volna 3GS-re, akkor is max a fele lehetne annak amit mondtal :DDD )
    elkepeszto hogy milyen szinten fogalmatlan vagy rola.
    A tobbi dolog is amirol beszelsz nagyjabol ugyanannyi osszhangot mutat a valosaggal mint az 5 eves aranykopesed: nagyjabol semennyit, igy nem fogom venni a faradsagot hogy minden egyes dologrol amit leirtal elmondjam hogy miert baromsag. A kulonbseg koztunk az, hogy en tenyleg ismerem mindket cuccot, es igy nem beszelek baromsagokat.

    "Minő meglepő, hogy az ezeréves 3gs megkapta az ios6-ot...."
    Es meselj mar milyen ficsoroket kapott vele. Jaa, hogy a lenyegi ficsorok kozul igazabol nem is kapott meg semmit? Csak kiszedtek a Youtube-ot es Maps-t? Es beletettek rendszerszinten feszbuk integraciot? Ehhez aztan tapsolhatsz :DDD

    " Egyébként szerintem azzal nincs gond, ha az ember elmondja, hogy ha ugyanannyiért adják ezt,mint egy iPad-ot, akkor az jobb vétel."
    Szerintem meg van vele baj, egeszen egyszeruen azert, mert ez nem igaz. Raadasul ugy jelentesz ki ilyen baromsagokat, hogy nyilvan valoan semmi fogalmad nincs rola meg erintolegesen sem.
    De hogy megis mi keresnivalod van ebben a topicban (mikozben az eddigi tevekenysegedet kizarolag a fogalmatlan sz@rdobalas es topicrombolas jellemzi) arra tovabbra sem tudtal semmilyen magyarazattal szolgalni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák