Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Kapanyél #50 üzenetére

    Szóval elsősorban méret, aztán dizájn mozgat egy 70 colos TV-nél... még véletlenül sem az az elsődleges szempont, hogy a képminőségre a legjobbat kapj cirka 1 milláért?
    Tehát veszel egy 1 milliós dísztárgyat a nappaliba, tökmindegy milyen a képe, csak szebb legyen a műanyag káva...

    Elárulom, az a probléma (pedig én nem vagyok egyáltalán plazma hívő... otthon LCD van és pont), hogy máig meg sem közelítik a cikkben is említett LCD-k az etalonnak számító Pana plazmák kontrasztját, mozgásmegjelenítését. Mivel a technológia halott már, nem is 4K-s, ezért értelmetlen róla beszélni.

    Tehát egy szóval sem mondtam, hogy én nem a számomra jobb dizájnú készüléket tenném a nappaliba. Viszont, ha tudom, hogy nemsokára lesz technológiailag sokkal jobb, és méltó utódja a legutóbbi plazmáknak, akkor egyértelműen nem a dizájn a döntő. Nem egy milliós műanyag vacakot veszek dísznek, ami megfelel a luxus lakberendezőm ízlésének, hanem egy képminőségben ideális megjelenítőt. Ugyanis nem a műanyag kávát nézem filmezés közben :D

    Ha persze összejön a dizájn és a technológia együtt, akkor az tökéleteshez közelítő végeredményt ad. LG 4K OLED flotta egyre bővül, szerintem mindenki megtalálhatja a neki megfelelő dizájnt, legyen az ívelt, lapos, talpas, stb... Ha meg még a többiek is beszállnak a WRGB panel piacra, akkor lesznek igazán jó megjelenítők.

    (#58) tntmax: Na ja, ezért is haltak ki a plazmák. Nehéz volt levékonyítani, 4K-t sem tudott, a boltban lehetetlen volt szépen promózni, dizájnban nem vehette fel a versenyt a vékony LCD-kkel... hiába volt LCD által soha el nem érhető képük

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák