Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz Vakegérke #2 üzenetére

    Valojaban onhibajan kivul is kiszolgaltatott helyzbe kerulhet. Ezzel O is tisztaban volt. Ennelfogva egy ilyen keres gyakorlatilag okafogyott. Viszont az, hogy azota "valtot" gyanura ad okot.

    Ki az igazi barat? Legjobb ha sose derul ki, mert ahhoz elobb ugye kiszolgaltatott helyeztbe kell kerulni. Ha ekkor, csak ugy tud rajtad segiteni, hogy valamilyen aldozatot hozz, vagy eppen komfortzonajabol ki kell lepnie es megteszi - na az barat.

    De mar az is ritka ha valaki a boseges cserere torekszik, ez is egy jo jel amugy.

    Egy biztos - Nem az iyen tinilanyoknak irt bullshit lajkvadasz bigyulak lesznek jo valaszok az ilyen kerdesekre :)

  • Chaser

    titán

    válasz Vakegérke #2 üzenetére

    ő nem volt a barátod, ilyen egyszerű:)
    egyrészt egy barát nem kér ilyet, de ha kér is és visszautasítják nem szünteti meg a "barátságot"
    ez a tipikus addig vagy jó míg te adsz emberke
    egyébként a csilláros is, ha neked nem segített másban előtte/utána, minden csak nem barát

    én senkitől nem szoktam kérni, hogy baráti alapon csináljon bármit ingyen
    mert az az idő neki máshol munkával eltelve pénz, vagy ha pihen akkor azt az időt veszi el
    egy esetben szoktam kérni, ha én is megoldok cserébe mást

    az a jó pofa amikor itt rám írnak, vadidegenek sokszor, hogy ebben abban segítsek
    aztán besérülnek, hogy azt merem mondani sorry, arra a fórum való, ha van kedvem/időm akkor segítek, privátban nem, nem fizetnek érte
    én se zargatok másokat privátban, max ha már "ismerjük" egymást online v személyesen és oda-vissza alapon megy

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák