Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz sultansmith #33 üzenetére

    Szerintem meg TBT tökéletesen leírta a lényeget a játékmenetről. Baromira más kellene bele.
    Mondjuk én azon is kiakadtam, hogy a fene nagy életszerűnek és reálisnak beharangozot játékban Lara sípcsontjának semmi baja nem lesz egy medvecsapdától csak egy kis ficam, meg egy laza kis trikóban is felmászik a rádiótoronyba a legnagyobb hóvihar közepén, de neki elég csak kettőt belefújjon a tenyerébe és mehet is tovább.
    Na ezek tényleg eltörpülnek ahhoz képest, hogy a kis ártatlan lánykából szinte potom idő alatt akkora gyilkoló gép lesz, hogy mielőtt hazaindulna a szigetről, a Predator lejön a fáról és büszkén adja át a teljes felszerelését neki, mert hogy ő jobban ki tudná használni. Bujkálás, rejtőzés, csapdázás, infószerzés és a lövöldözésre max annyi ügyesség mint a Mirrors Edge-ben csajszinak, hogy ok megy, de inkább ne erőltessük. Lényegében egy Splinter Cell csajjal, nightvision nélkül. vagy akár még az is lehet.

    Jelenleg annyi itt a helyzet, hogy az előz játékra írtak egy nagyobb pályát, minimálisan részletesebb a grafika, van egy két plusz interakció és ennyi. Minden, minden maradt a régiben és ez ki..szott nyilvánvaló már az előzetes gameplayekből is látszik.

    Pl. személy szerint nagyon kedvenc játékom az Overlord a maga 2 részével, rettenet nagyot alkottak a készítők ezzel a témával és játékmenettel, de nagyon jó hogy nem erőltették tovább, mert a második rész homlokán is megjelentek az izzadság cseppek. Ellenben ennyi év után már jöhetne a folytatása. :)

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák