Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0dl

    addikt

    válasz vicze #26 üzenetére

    1. Természetesen a nagy cégek igénye (kérdés hány százalékát adják a samsung eladásainak) fontos, de miért is kötelező a knox, és mi köze a garanciához?
    1.b Azt milyen nagyvállalati érdek indokolja, hogy root nélkül NEM LÉTEZIK alkalmazások adatainak mentésére megoldás.

    2. szerintem akik legközelebb nem szeretnének samsungot, és másokat is erre buzdítanak, azok nem a samsungot akarják megváltoztatni, jobbá tenni ( én a magam részéről kb.leszarom, hogy sikeresek lesznek-e), hanem maguknak akarnak használható mobilt.

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #26 üzenetére

    Most lehet, hogy ez a helyzet. De ha mindenki elégedett lenne és a Samsung palettáján megtalálná a számára leginkább megfelelő eszközt, akkor az általad is említett márkák nem tudnának teret nyerni az európai piacon. De tudnak és törvényszerű, hogy ezt előbb-utóbb a Samsung is meg fogja érezni. Ha nem hibázik nagyot az MTK, akkor a 6595 bizony komoly felzárkózás lesz. Ami engem illet, pont le..rom, hogy a Samsungnak számítok -e, vagy sem. Nem rajtuk akarok bosszút állni, csak magamat nem akarom szo..tni.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz vicze #26 üzenetére

    Te csak azt hiszed, hogy nem gondolok bele bele ezekbe a cégekbe.. De amég se a MOL se a Telekom se az összes többi hasonló cég nem NEM támaszt ilyen követelményeket akkor miről beszélünk? És amúgy is.. minek kéne "szuperbiztos" telefon a benzinkutasnak vagy a telekomos eladó csajnak aki csak a betanult szoveget tudja? A közép és felső vezetők meg nincsennek olyan sokan..

    Ezeknél a cégeknél biztosan tudom, hogy úgy működik a dolog hogy: Ha! felkínálják a céges mobilt akkor van 2-3-4 alap telefon ami kozul valaszthatsz.. vagy csak siman a simkartyat, de akkor a sajat koltseged a keszulek (termeszetesen) ekkor a kutya se szol bele h mit valasztasz.. felsobb szinten ugyan ez csak mar csúcs telókkal.. jellemzően iphone mert olyan szerzodeseket meg artamogatasokat kapnak ra hogy lenyegeben ingyen elhozzak a legujjabb csúcs telókat.

    (telefonrol potyogok.. valamikor van kedvem, valamimor nincs.. az ekezetekhez)

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák