Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Hobbbyt #20 üzenetére

    "minden telefonon"
    Jelenleg legjobb emlékezetem szerint ez konkrétan 6db modellt érint amiből 3 meg se jelent. Vagy tévedek? (S3-on és Note2-n a KNOX 1.0 az fel van törve szóval nem játszik.)

    "Mondj 1 olyan céget ami emiatt nem vett Samsung telefont"
    Kivétel nélkül az összes, ahol a biztonság szempont. Pl. nálunk is csak is kizárólag BB és iPhone van, semmi más nincs a céges hálózatba engedve. (ez egy 10e+-os flotta legalább.)
    Összességben ez több milliós tétel. Mivel nem "élsz" egy nagyvállalati környezetben így nem tudod, hogy milyen, én meg igen.

    Persze értem én, hogy a 2. pontot ignorálod és akkor innentől ördögi kör, te mondod a magadét és mondom az érveket és lepattognak, mert neked csak az az egy tény van a szemed előtt, hogy a garancia vesztést nem tudod visszacsinálni, és más szempont nincs. Elvonatkoztatva magadtól és kibővítve minden userre egyszerűen nem szempont a Samsung számára ez elég egyértelmű, ráadásul alapból sérted a felhasználási feltételeket, akkor meg miről beszélünk?

    A választás ugyan úgy a tied ahogy eddig, ahogy írtam 1.-es pontban. A probléma a felfogásban van.

Új hozzászólás Aktív témák