Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otoaak

    tag

    válasz kolosanyi #8 üzenetére

    Szerintem inkább gyakorlat és alkalmazás kérdése. Amelyik tanárt kézzel nem tudom lekövetni ott fényképezek és ráirok a képre ha valamivel ki akarom egésziteni. A ppt-s előadásokon is igy oldom meg és ha közben a táblát is használja a tanár egyből be tudom szúrni azt is a jegyzetbe a ppt mellé. Eleinte nem igy terveztem nem ezért vettem a telefont, de egy 10 órás előadás dömping alkalmával nem volt más jegyzetelési lehetőségem és akkor ugy belejöttem, hogy most már ez az alap. Szerintem gyorsabb mint kézzel papiron és mindig nálam vannak a jegyzetek (zh-n is :) ). Ami megvan azt felhőn tárolom, van pár jegyzetem (matek feladatmegoldások) ami nagyon népszerű lett szóval lehet olyan minőségben jegyzetelni vele, hogy más is megérti.

    A méret persze fontos szempont a 3-ason biztos, hogy ez jobban működik. Én csak azt fájlalom, hogy a 10.1-es tab későn jött ki (januárba végzek) bár az a méret meg lehet sok lenne igazából nehéz eltalálni a megfelelő méretet.

    És az is hozzátartozik, hogy ha egész nap előadások vannak az a kéznek is nagyon megterhelő a kis cerka nagyon kikésziti az ember kezét, szóval ha valaki ilyesmibe gondolkodik annak egy bővitő mindenképpen ajánlott (van olyan kiegészitő amivel normális méretű tollá alakitható az s-pen).

    SG Note Pro P900

Új hozzászólás Aktív témák