Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz Zolik #27 üzenetére

    Egyértelmű, hogy a z3c a jobb, de én alá is tudom támasztani veled ellentétben..Az analphát a samsung egy prémium telefonnak pozícionálja prémium árért, viszont az égegyadtavilágon semmi nincs benne ami prémium lenne..Egyedül talán a proci az ami ér vmit..s5höz képest a kijelző egy vacak hd amoled pentile-vicc. A kamera tucat, a külső tucat, továbbá ugyanúgy egy műanyag papírhátlapú gagyiról beszélünk, hiába a fém keret..szal ennyi..Ezzel szemben a sony a z3c esetében mindent belepakolt ami a z3-ban is benne van, csak kényelmesebb méretben..
    Az alpha gyorsaságáról meg annyit, hogy touchwiz van rajta ami a 2 giga ramból lazán megeszik 1.8-at a sok samsung baromsággal, és fölösleges fícsörökkel, amit a büdös életbe nem használsz..
    Am nem vok samsung hater, jelenleg egy note3-ról írok és már egy éve van nálam, szeretem, de ez az új csicsás touchwiz és a többi áhh..Állítólag flat lett a dizájn, de 3.szor olyan csillivilli mint volt..Htc sense ott flat a dizájn, áhh de nem húzom fel magam így reggel..Te vegyed az alphádat 170.ért..aki gondolkodik az meg vesz z3c-t 130 ért XD

Új hozzászólás Aktív témák