Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacee87

    aktív tag

    Android és BB után tértem vissza a Windows-hoz!

    Röviden:
    Android: Kb. két hónap kellett, hogy elkezdjen előjönni a problémák, ne menjünk bele! A várva várt frissítés pedig csak rontott a helyzeten... Anno azért váltottam droidra, mert hiányzott még pár app, a végén azt mondtam, hogy WP-vel esetleg újra megvenném a készüléket.
    A BB-t nagyon szerettem, jól használható telefon volt, de közel egy év és két frissítés alatt sem sikerült egy Bluetooth kihangosítós problémát orvosolni (ami az egyik frissítéssel érkezett!!), ráadásul kukázták az OS 10-et.
    iphone nem volt és nem is lesz! 10 év is kevés volt nekik, hogy az orbitális hiányosságokat pótolják!

    950-en az első 1-2 hétben volt egy-két kisebb bug, de teljesen élhető volt már akkor is a készülék és eddig érkezett hozzá 3 frissítés, mindegyik látványosan javított rajta. A korábban hiányzó alkalmazások meg már megvannak, a W10M teret nyitott nekik! Aki racionálisan próbálja megközelíteni a dolgot annak én bátran ajánlom, a többieknek ott az Android meg az iphone!

  • Pacee87

    aktív tag

    válasz ToniSoprano #27 üzenetére

    Egy szóval sem írtam, hogy az app ellátottság globálisan javult (bár valószínűleg ez is így van, csak nem sokat), azt írtam, hogy amik nekem hiányoztak azok már vannak! A kapuk egyébként már nyitva vannak, az IOS átfordítással meg teljesen ki is lesznek tárva, úgyhogy a fejlesztőket kéne csesztetni egy kicsit, hogy ugyan már vegyék a fáradtságot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák