Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vassili_Zait

    senior tag

    válasz QwErTy42 #36 üzenetére

    Nekem a messengeren az üzenetek mindig megjönnek, csak néha kiszürkül a csempe, és akkor használhatatlan...

    De! A messenger az nem a windows 10m újítása, hanem még a 8.1-é... ha azt vesszük elég szégyenletes, hogy egy ilyen népszerű appot nem tudott a FB gatyába rázni, pedig egy kis behatással a MS részéről biztos lehetett volna tenni valamit... Azt is hallottam a Pocketnow-n Michael Fischer mondta, hogy "már úton van az univerzális FB app windows 10-re" is gondolom a messenger is megújul, azért nem nyúlnak hozzá a jelenlegihez... és remélhetőleg ezek az appok már hasonlóak lesznek tudásban a másik két platforméhoz... azért ha az egész windows 10 marketshare részesedését tekintjük, akkor már van értelme figyelmet fordítani a FB-nak is a fejlesztésre.

    735-nél még kevesebb a kellemetlenség mint pl az én 920-asomon, mert nekem biztonsági mentés nélkül hardresetelni is kellett, mert ha nem tettem meg, folyamat újraindult, lefagyott üzenetküldés közben, és nem jött vissza a kezdőképernyő... olyan is volt hogy egyszer mikor felébresztettem a telefont, olyan lassú volt mint valami 1 magos android teló... de szerencsére HR-után ezek mind megoldódtak.

    Mostanában az a hobby-m hogy teleirkálom a visszajelzés alkalmazást, vagy ha már van probléma akkor arra szavazok. Érdemes olvasgatni, mert vannak jó javaslatok, remélem a MS-nál is ezt teszi valaki... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák