Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Meridian #74 üzenetére

    Nekem nincs fogalmam? Azta rohadt elgurult a gyógyszered?
    Azt a rohadt élet... :DD :DDD :((( Olvassad már el még egyszer amit írtál te..... pfff Apád sírna a és nem a nevetéstől, hogy ilyen baromságokat hordasz itt össze... Olyan dolgokat írogatsz az "uber "ellen" ami a taxitársaságnál sem állja meg a helyét... Nevetséges vagy ember...

    Értékelés... Hogyan lehet összehasonlítani egy azonnali elektronikus értékelés, egy szóbeszéd és szájról szájra terjedővel ???? Neked úgy van fogalmad bármiről? Atya.... úr isten.....

    Képzeld el legutóbb próbáltam "értékelni" egy taxist ... Nem szégellem leírni én Főtaxival szoktam járni. Megkérdeztem a főtaxit, hogy ugyan azon az útvonalon ugyan annyi idő alatt, hogyan lett majdnem kétszer annyi oda mint vissza egy utam? (Margitszigetre mentünk ki.... ) Hát majd utánna néznek! Meg mondjam meg melyik taxis votl.... HONNANA AZ ANYÁMBÓL? Neki kell tudnia nem? Oké... menjek be személyesen panaszt tenni vagy itt meg itt az ellenőrző szervnél... Mondom nem bazeg te emeld fel a pics@dat és intézkedj, hogy egy nevesebb taxitársaságnál ne dolgozzon csaló...
    Leszarták.... Ennyi... Választási lehetőségem? Választok egy másik céget ahol ugyan úgy van csaló... Aki ugyan úgy leszarja ha van köztük csaló.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák