Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Meridian #220 üzenetére

    Na most meg hülyébb vagyok mint az okostelefon...
    Személyeskedés nélkül nem megy kis troll?
    Matekozzál tovább... írod itt a komenteket... ugyan azt újra meg újra.... de még pontatlan is a matekod... minek számolni az alap tarifát 300 (ami 150Ft al kevesebb mint a Taxiknál)... a minimum tarifát 400(ami 50 Ft kevesebb mint a taxiknál az alap) a várakozási idő pénzt 25/Ft stb. Ezek nem léteznek. Jaaa mert nehezebben lehetne vele számolni....

    Igen igazad van... Nekem kell 2500 Ft on ugrálnom verni a flasztert a margiszigeten amikor rendezvényre megyek időre... Nekem kell elővennem a telefont Google map-sal ellenőrizni a Kilómétert stoppert indítanom amikor elindultunk, hogy a másodperccel is tudjak kalkulálni. Nekem kell felhívni a taxi társaságot és még rendőrt is hívnom.... Nekem kell egy rossz arcú taxissal neki állni veszekedni.

    Megsúgom, hogy nem mentem még egyébként az előtt taxival a Margitszigetre és nem tudtam fejből, hogy mennyi a reál így le se álltam vitatkozni, csak fizettem... (még borravalót is adtam). Tudod én nem vagyok ennyire kicsinyes. Visszafelé tűnt fel mert vissza már fele annyi volt. Ekkor hívtam fel a társaságot... és
    csak egy dolgot vártam volna el... hogy intézkednek valamit... de leszarták.

    Tudom én vagyok a hibás és én vagyok a hülye, hogy egy nevesebb taxitársasággal utaztam egy olyan helyre ahova még nem és 15 percem volt a rendezvény kezdete előtt amire oda kellet érnem és az én hibám, hogy nem ellenőriztem le és nem vertem a flasztert a taxis fejével amíg ki nem érnek a rendőrök és jelenetet rendezek 2500 Ft on a hotel előtt emberek előtt akiket még ismerek is... "Tudod én nem vagyok ennyire kicsinyes..." De te biztos megtetted volna sőt még taxis fatert is felhívtad volna...

    (#222) Meridian
    Fogalmad sincsen Franciaországról és még életedben nem voltál, de hogy ennyire retard legyen valaki, hogy még le is írja és még linkel is neked cikket amiből még idéztél is(de csak a neked tetsző részeket), de tovább nyomod a hülyeséget.... Nevetséges vagy...

    Na most pedig örüljél kicsi troll mert még egyszer hozzád szóltam.... Pá-pá

    ui.: Csak, hogy a másik troll is felfogja, az, hogy nem reagálok az okos hozzászólásaidra nem azt jelenti, nem tudok olvasni.

    Na befejeztem a troll etetést... Elvannak ezek ketten is.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák