Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Meridian #158 üzenetére

    Az UBER azért jött létre, hogy létrehozzon embereknek mellékesben nem feltétlen fő állásként személyi szállításhoz egy közös átlátható egyszerű és innovatív platformot ... de te ezt nem vagy képes vagy inkább nem akarod felfogni.
    Példálózol mindenfélével de az olvasás nem megy... Franciaországot idézed amikor lövésed sincs... mert ha egyszer is voltál volna ha már olvasás nem megy (vegy nem akarod) akkor tudnád milyen monopólium mutyizás megy ott taxi témában... Fogalmad sincs róla... de vakerálsz... Az Érdi Taxis fia aki mindent tud... Leszarja, hogy pár éve még 150 Ft/km taxik is voltak... mindent leszarsz... Te mindent vágsz mert apukának az addwordsét intézed... Csak így tovább...

    Egy igazi Troll vagy és ez volt az utolsó válaszom hozzád nem csak itt hanem az egész fórumon... Tudod hülyékkel én sem szeretek beszélni... így vezetek egy tíltólistát.

    Álmodj szépeket kis troll. :(((

    ui.: És igen én nem értem... jaj te kis troll és még örül is magának biztos... Mennyivel boldogabb lennék én is ennyire khmmm "okos" lennék mint te... Végülis minek a logikus gondolkotás és az értő olvasás képessége... Hogy ne csak a saját szemszögemből tudjam személni a világot...:DDD

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák