Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz golyós #3034 üzenetére

    Dettó,legyártottam én is MK5-ön,azóta pihi,mert 7-esen voltam már akkor,de ilyenek a shotik is,Ithacával lőttem párat.
    A legrosszabb,hogy azt mondják a "nagyok",hogy a zombik tovább erősödnek a végtelenségig...ergo félek,hogy mire minden meglesz,jópár fegyver "élményéről" lecsúszok 9-esen is.Bár ezt nem értem,mert akkor elég gáz lesz a challenge-ek kimaxolása.Most pl.ígyis előre dolgozok,mert épp a 8-assal is OP vagyok,nyomom az 1-2 shotokat a type92-vel és jön a brutality,így hardon nyomom,hadd gyűljön az acsira...
    De akkorse megoldás a végtelen erősödés.Lehetne hardest opció és zombi duplázó gomb mondjuk :DDD
    Most a kevés zombi miatt unalmas,aztán meg amint kész van a 9-es fegyókovács,BIZTOS vagyok,hogy elkezd a gém "mutated" üzikkel bombázni,ez szokott lenni.a jó átlagos játékélmény rövid.Igaz,ha valamiért penget az ember,azt is erősödéssel hálálja a gém,nehogy már lemenjen egy assault tárazás nélkül :DDD
    Persze ez nem is lenne baj...végtelen erősödés nélkül.Vagy legyen már végre MK10 vagy több,és pár új fegyó,de még a régi promósakat se tették vissza,pedig tuti ráhajtanának,akinek kimaradt a butterfly és az AK.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák