Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gergom91 #3032 üzenetére

    Hát most hogy mondod... :DDD de gondolom azért lehet,mert nem mindenre vonatkozik a duplázás.
    Én ígyis adtam volna kisebb alap rewardot,de a zombik dobjanak pl.pénzt headshotra,brutality-ra csak!
    Így nem túl reális az egész.Sok kicsi misszió hozza a pénzt és a pontot is,vicces,hogy egy másfél-2 perces sentinel hozhat 500pontot és 4x-essel 100 ezret.Igazából akinek már nem kell blueprint,az ilyen kihúzós körök nem nagyon érik időben meg...

    Grat a 20-ashoz!Én most 2 óra boosterrel ha jól matekoztam olyan 8milka körül lőttem össze,elindult mind a 4 ember lvl9-re,és most van még 5 misim :DDD de mit tegyek,most értem rá játszani kicsit,top úgyse lennék...
    Elég gáz ez a 3 nap várás most mindenkire,és aztán jönnek a fegyóupgrade-ok.Azért lvl40-en ez szerintem nem rossz...
    Akkor se értem,miért kell ezt...pofátlanul sok lenne csak 1-1 fegyó felgyorsításáért több ezret adni...Legalább annyi lenne,hogy az upgrade zajlana párhuzamosan/az emberek fejlesztése alatt is,sokkal jobb lenne.
    Mert most aki 1-2 fegyverrel szinten+persze váltva úgy,hogy újabbat gyártva a szinteken az úgy jár,mint én,hogy megvan szinte minden,de aminél gyorsabb volt gyártani egy újabbat,el is hagytam...mostmár pl.type92+flash+láncfűrész fut,de még lvl8,most megy mindenki 9-re.De így még sokáig nem fektetek régi fegyó tunningba,ha a mostani kedvenceim is hetekbe kerülnek 9-re tolni... :W
    Vagy legyen drágább az upgrade,de gyorsabb!Minenki fulladozik a pénzben 40-re,szinte bármit csinál...na jó,aki keveset játszik,és MINDENT tol feljebb,beragadhat,de az nem reális.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák