Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zozzy94 #2591 üzenetére

    Hát igen,akinek van butterfly és AK...lehet,hogy az egyszerű.Én örülök a macetémnek is+hogy megvan az M4+EVO...
    Kár,hogy ez ilyen hülye játék,hogy nem lehet mindent megkapni.
    Most pl.szívok,mert amióta egész jól állok fegyóilag,viszont ez csak blueprintre igaz,egyszerűen nek akarnak a specek dobni semmit.Most jó kedvem volt,letoltam mégegy 1 órás boostert,1.8 millió összejött,mellé futnak a fejlesztések...csakhát a fegyókra is kell majd 7-esre is.
    Ennyiből gáz a játék.Ha sok fejleszteni való van,jön a blue.Pár dolog kéne csak,de 4 nap a lvl7,van sok meg onnan is,de pont pl.brainmill nincs,se más meele kész,most kaptam meg a sentry chicken utolsót...de így egyhangú.Piszok sok félkész holmim van,ilyen 1 hiányos,ráadásul amit tudom,hogy ilyen lvl5-ön dob majd be,így ha meg is tetszik,napok,mire kipróbálhatom.Így más nem is olyan sok a majd 2 milla lvl7-en,bár az emberek kész lesznek.Csakhát a nyavajás idő...
    Lehet most kéne az M4+EVO-val menni e-péniszezni az arénába,de úgy nem érdekel...pedig mivel vett a fejlesztés,tényleg ilyen 1 golyókkal ölnek.De talán pont ezért nem megyek fel,mert az aréna amúgy vastagon mínuszos,időben is.Francot érdekli,ki mit lőtt,aki fél éve tolja agémet,előttem van és kész.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák