Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nagyon kéne a 3...ez az igazság.Ebbe már nem akaródzik mit pakolni nekik,legalább annyit betennének,hogy legyen minden rendes misszió nyitva,és ha kész,kezdhesse az ember újra...
    Egyszerűen 3 után kiált az egész.És ha valaha lesz coop,akkor is meg kell hogy nyissák akármikor újrajátszhatóra a missziókat..
    Tipikusan ez az a gém,amin az ember pár óra alatt túlvan...de a fanoknak dobni kéne valamit.
    "boss mode only" csak specekkel?Coop?minden misszió újra,ha kész?Több aréna,előtte finomhangoló menüvel,ha már gyakorlás?Láthatólag már nem akarnak energiát fektetni új dolgokba...án p.már piszokul unom a városfoglalós mapokat,1 hónapig megy 1 helyszín :W
    A statokra meg ha ránéznek,rájöhetnének,hogy mindenki tele pénzzel.Nekem is van 10 millióm...aki néha játszik,maxon simán pénzduplázó nélkül is összehozza a pénzeket,olyan hosszú a fejlesztési idő,ráadásul 2-3 fegyvert még fel is húz az ember,de a többi "töltelék" csak.
    Arany is minek?Ha nincs restartolható misszió,kit érdekel még a second chance is?
    Bár azt én is csak akkor nyomom el,ha jön Blueprint is,bár mivel már több nem jöhet...ez se motivál.Ráadásul olyan ritkán szív az ember,hogy azt se tudom,a BP-k bukók-e sikertelen missziónál...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák