Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz BandiHUN #2644 üzenetére

    Na ez a HC arcoknak jó hír, hogy (ahogy írod) a játékoshoz igazodik a játék.
    Ugye mi már nem tudunk hova fejleszteni fegyvert, de így hogy akkor jelentősen visszalendül a zombi erősödés, így azért nem kell rá számítani, hogy egyszercsak a "Nehéz" átmegy "Rémálomba" (opciónak tényleg betehetnének egy ilyen nehézségi szintet is).

    Személy szerint én is nagyon régen láttam már "Virus mutated" feliratot és nem is egészítek ki gold-ért semmit sem.
    Tegnap lettem 44-es egyébként. :)

    *************************************************************************

    Más:
    Írtam ugye, hogy felnyomom a kést mk9-re. Össze is jött az elmúlt napokban és azt mondom, ez egy kiválló eszköz benzinkannás meg ellátmány cipelgetős küldikre.
    Olyan jól végigsuhanok a küldetéseken zombik között szlalomozva, hogy öröm nézni. :)

    Kb 3 vágásból elintéz egy zombit, viszont a nagy rate miatt ez ugye gyorsan megy.
    De ugye a nagyon közeli elleneket tudja csak sebezni, ezért bandának nem érdemes nekimenni.
    Szóval tök más harcitechnikát igényelm, mint a többi meele, de gyorsan mozogva és forgolódva (na meg egyéb harci gadget-eket használva) sebzés nélkül is meg lehet lenni.
    Olyan fegyver, mint amire számítottam. Tetszik. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák