Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dr.Anonymus #2582 üzenetére

    Tudod:bugok lehetnek benne... :U
    Végülis az is bug,hogy egyáltalán más meg indíthat fullos menetet még az utolsó percben,de lehet gondoltak erre az aréna kapcsán,a másik buglehetőség,hogy nem számoltak azzal,hogy bárki 1 óránál hosszabb menetet tol a boosterrel.Az arénán kívül ugye erre nem volt mód eddig...írd le az FB-n,hogy jártál,nem sokan csinálnak ilyet,főleg mert eddig elvinni az arénát eleve :C :R ,a másik,hogy ha nem számolod a temérdek fogyócuccot,amit elhasználtál,akkoris kevés nagyon a pénz.Lásd én a magam 6-os tech-én képes voltam 1óra alatt Assaultokbóll,a végén se trükkös körrel 700-at szakítani...és elment mondjuk 10 painkiller,gránát olyan 30 a specekre,más nem.
    Arénában meg ha nem tolod be a csirkéket,stb,akkor minek is...
    Elcseszték.Hacsak nem áll be az aréna nehézsége.Mert 10ig egy gyerek is ellövi magát,kábé akkor lesz olyan,mint a szintemen a normál.15-ön pedig már vért hugyozik az ember,2 sentry letéve,lőszeresek kifosztva,és persze jön 3 spec egyszerre,amit kicsinál 10 gránát :W

    Ja,kis trükk,hogy ha az ember az elején betol painkillert,hogy felturbózza az életét,a benti élettöltő addig a maxig tölt vissza...ez azért jól jöhet.
    Amit hiányolok,hogy ha már esnek pakkok,lehetne adott esetben aktiválni,vagy nem csak 1 lenne,és látszana,mi van benne...az egyik körben esett 6db immortality,ami kábé semmit nem ér,ha 1 tár egy zombi,másikban pedig felváltva esett meele és damage,vagyis kihúzott a kakából...

    Egyébként a cikked nem lesz folytatva/befejezve??Hiányzik a meele szekció,a csirkék,stb...
    Már van,ami nem is érvényes,minthogy a távcsöves misszió igenis számol double és multikillt is,tehát MEGÉRI a csoportos zombiölés,mégha a double killért asszem a headshot rewardja jár pluszban,a tripla másfélszeres,a multi 2x-es headshot bónusz.De a semminél több :-) Jaés a specek sokszor nem böfögnek ki health-ot,asszem' ha az ember még nem volt sérült,akkor egyáltalán nem...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák