Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Arénázni eddig szerintem nem nagyon érdemes...
    Legalábbis nekem 32-n asszem 16 kör a rekordom,igaz azért nem fektettem olyan sok energiát se bele,az első próbánál rájöttem,hogy azértis emelték fel a fogyó számot,hogy szórja mindenki kifelé a készletet...
    16-on egy spec zombiba 3 gránát ;] Szintemen a sima gémben 1 elég.
    1 tár fejbe,mikor szintemen a glockból max.2 kell,de mp5-ből is elég 3-4 fejközeli.
    Az eleje béna,aztán nagyon bedurvul,nem tudom,meddig erősödik,vagy beáll 1 szintre.
    Viszont elfogy a lőszer,a gránát,egyebek,és mire előkerül a meele,addigra 10 csapás 1 zombi,a scienfist meg be is végzi a dologot.

    Nem jött be az aréna,3 kört mentem,pénzduplázóval a fél órás kör hozott 40 ezer körül,KEVÉS.Utána csak addig toltam,amíg bírta az élet,gránát csak specre,piszokul nem éri meg a 2x 1050-es sentry-ket hullámonként pakolni...
    Cserébe elszór az ember legalább ennyi fogyóeszközt,mint amit keres,ki van találva.

    Még mindig a legjobb a jó kis 2perces assaultok,gránát 1 kell,esetleg 2 a specekre,gyógyszer egyáltalán nem,és ráadásul 2-3 perc alatt 15-17ezer dolcsi jön.Napi eredmény:vagyok ugye lvl5-ös,indultam ma 68 ezerrel,kész a tech lvl6.No akkor lássuk,a doki 90 ezer volt a 6-osra,a 2 másik melós fejenként 160,ez összesen 410 ezer.Ebből volt meg 70,vagyis 340 kellett.Ment folyamatosan a gránát és gyógyszergyártás,4 percenként minusz ezres.
    És most van,hogy mindenki megy felfelé már,lassan itt a vége mára,elindítottam,és most van 4 ezrem... :U
    Tehát a fogyót leszámítva egész jó kör 3-4 óra játékra lvl6-on 750 rongy..

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák