Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz voyager4.4 #41 üzenetére

    voyager4.4 (#41):

    Hát nekem ezek az o+o-t leszámítva gyenge iphone másolatoknak számítanak ezzel a fém kerettel.
    A MI4 ráadásul beismerten teszi mindezt, nem is nagyon akarnak eredetinek látszani.
    Az Alpha volt a kezemben, szerintem jó ízlésű ember ilyet nem vesz, mind a kijelző mind a hátlap eléggé gáz - legalábbis számomra.
    Tudod, a különbség, hogy míg ezek a fent említett gyártók a dizájnra fókuszáló apple megoldását másolják, addig az apple a legutóbbi telefonját a HTC One-ról másolta (lásd külső antenna csíkos megoldás).
    És ez elmond valamit...

    Az o+o meg egy minőségi teló, volt a kezemben, jobb az átlagnál, de messze nem prémium.
    Designra hiányzik belőle az eredetiség. Nekem unibody polikarbonát borítású telefonokból a Nokia megoldásai jöttek be eddig (bár most már túl sokat másolják saját magukat), valamint a HTC One X.

    kbyte1024 (#47)

    Nekem mindegy hogy HTC van -e ráírva.
    Volt már korábban nokia, Sony-e, Samsung, LG, Motorola telefonom.
    Mindegyikből max kettő modellig jutottam. A HTC az első olyan gyártó ahol már vagy 5 modellen túl vagyok, és még mindig nem vennék mást. Ha más gyártó is hozza ezt a szoftveres stabilitást és gyorsaságot, prémium designt, stb akkor az is jöhet, a HTC nem akkora név hogy amiatt bárki egy telefont megvegyen a piacon. Ez nem Apple.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák