Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    Nekem viszont egyre jobban tetszik a játék, kb ugyanazon a véleményen voltam, mint itt sokan, hogy ez csak egy dlc semmi több, de ahogy haladnak előre azért látszik,hogy dolgoznak vele rendesen.

    A grafikán egyáltalán nem látom,hogy romlott volna, de azt se mondom, hogy javult. Azért volt ott egy-két snitt ahol szerintem még a korai verziót is mutatták a játékból. Na mind1, kinek a pap.

    A gépigénye pedig elméletileg kisebbnek kellene, hogy legyen, pár nappal, héttel ezelőtt már volt hír róla, hogy jobban optimalizálják a játékot.

    Ez a játék szerintem teljesen jó lesz arra, hogy akik már egy kicsit unják a BF4-et azok átváltsanak rá és szórakozzanak ezzel egy kicsit, vagy azoknak akik eleve nem szeretik a háborús körülményeket. Nem kell,hogy mindenkinek jó legyen a játék az kell,hogy akinek megfelelő ez a stílus annak azt nyújtsák amire vágynak. Ha nem indul olyan szerencsétlen bughalmazként, mint a BF4, akkor már előrébb lesznek szerintem.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák