Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz dajkopali #17 üzenetére

    értem én, de ez az üzenet igazából sok újdonságot nem hordoz magában, nem az első multi aki kivonult, és nem is az utolsó. ahogy a példa mutatja ez kínában is előfordul, sőt elő is fog. koreával is előbb utóbb.

    értem hogy ez egy üzenet hogy kevésbé kéne támaszkodni rájuk, mert megtartani nem lehet ilyen "árversenyben" a legtöbbet csak ideig óráig.

    de akkor mégis mit lehetne tenni? tőkebeáramlás kell. munkahelyek kellenek. lehetne támogatni az oly régóta szajkózott kis és középvállalkozásokat, azzal teremteni is lehetne munkahelyet, normális környezetben megoldható lenne hogy ne érje meg más választ adni az "és számla nélkül mennyi?" kérdésre, és társai, de valljuk be ezektől 1: egészen messze vagyunk 2: a külföldi tőkére nem adna választ.

    értem a vonalat hogy ez egy "figylmeztetés", hogy a "jól tejelő" pl mercigyár napjai is meg vannak számlálva csak még nem tudjuk mennyi van, stb, nem erre kéne berendezkedni, és persze lefeküdni meg egyik nagynak se szabad, de választ én nem igazán látok túl sokat.

Új hozzászólás Aktív témák