Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz krx21 #47 üzenetére

    nem hinném hogy nem fért volna bele ez, egyrészt az a baj hogy 1080p meg 60fps-t meg tudnak oldni, de ha már azt is akarjuk hogy mindezt olyan minőségbe mint UC4, na ott már van baj, másrészt a marha nagy nyílt világú játékok miatt sem egyszerű, lásd BF4 stb

    És nem utolsó sorban lehet hogy alá méretezték a dolgot, lehet azt hitték hogy ez elég vagy nem tudom, AMD-nek nem örülök haldoklik a CPU ágazata is, szóval azon se lepődnék meg ha kövinek saját vagy más alternatíva lenne hardware terén

    Xbox One: bandymnc

  • Malachi

    addikt

    válasz krx21 #47 üzenetére

    attól igényes egy gamer, hogy 30 helyett 60 fps-sel játszik? ne röhögtess már, de komolyan. :D ha ez így lett volna, az összes konzolt kukába kellett volna vágni az első sorozat óta. nincs ebben más, csak annyi, hogy ha az ember elkölt manapság már 70-80 ezret csak egy átlag VGA-ra, akkor szereti azt hinni, hogy azért a pénzért ő valami pluszt kap. mert az nem lehet, hogy ennyiért ugyanolyan szórakozást kapjon, mint az igénytelen konzolos, aki egyszer költ kb. ennyit az egész gépre, aztán játszik boldogan.

    tudom miről beszélek, végigjártam az összes lépcsőfokot a vérpisti szinttől, agyonhúzott CPU+VGA+RAM mániától addig, hogy lett végül konzol - de a PC így is megmaradt, kell a munkához. hagyjuk ezt szerintem, nincs értelme, mert konkrétan nem igaz, hogy 60 fps 1080p alatt nincs élet, meg igényes játékos. már csak azért sem, mert PC-n is kevesen hozzák ki a gépükből átlag 60-at, játszogatás közben.

    hozzáteszem, hogy - bár kirívó példának tartom - a SW Battlefront Endor pályája még így 900p/60fps mellett is annyira durván áll leejtős, hogy hajaj.

Új hozzászólás Aktív témák