Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz fecg21 #39 üzenetére

    Nem minden játékra igaz, de amilyen játékról csak láttam DigitalFoundry-s framerate analíziseket, mindegyiknél voltak nagyon durva akadások és FPS csökkenések 20-ig, de néhanapján még az alá is.
    Példának okáért: Fallout 4, Just Cause 3, AC: Syndicate, de klántársaktól hallom a beszámolókat,hogy a Final Fantasy XIV is hogy be tud szaggatni egy-egy nagyobb csatánál.

    És félreértés ne essék, én egyáltalán nem vagyok a konzolok ellen, vagy az ellen, hogy bárki konzolokon játsszon. Aki élvezi, annak egészségére.
    A hardware meg persze, olyan szinten nem gyenge, hogy amennyiben valaki rá optimalizál az tényleg jó lesz, ezt elhiszem. Pont olyan szinten, mint a fentebb említett Beyond vagy Last of Us. Hihetetlen mit ki nem hoztak a PS3-ból. Csak sajnos egyelőre nem látom ezt, hogy miért, annak sok indoka lehet, nem célom azt elemezni. Ha tényleg ki tudnák / akarnák belőle azt hozni amit igértek, első nap vennék PS4-et.

    DudeHUN: Hogy nekik volt igazuk, mármint, hogy nekik megéri-e az a generáció, az lehetséges, azt nem vitatom. Valószínűleg akik 50" TV-től ülnek 5 méterre és onnan játszanak időnként azoknak közel sem olyan zavaró mint annak aki a 21-24-es monitortól ül 30 centire. :) Na meg az egyszer biztos, hogy jó nagy szerepe van az említett marketingeseknek az eladásban is - mint látjuk az Ubisoft sem ment ki még a businessből. ;]

    Malachi: Hát még így mennyire álleejtős. [link] [link]
    30 fps olyan mint a mittudomén alma. Van akinek ízlik, az elvan vele, van aki meg ki nem állhatja.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák