Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz krx21 #21 üzenetére

    ha ennyire nagy ős gamer vagy, akkor azt is tudnád, hogy a jó játékhoz nem erős hardver kell, mert nem a hűde grafikától és az erős hardvert igénylő egyém megoldásoktól lesz élvezetes. Lásd Blizzard és a lo-fi veniccdan játékaik... ;)

    Egyébként én világ életemben PC-s játékos vagyok, de leültem egy x1 elé és tök jól elvoltam vele. Nyomtam fifát, meg forzát és örültem neki. Meg annak, hogy sült a háttérben a májas hurka :D

    az pedig, hogy Te személy szerint fizetnél 220ezret egy konzolért - meg akkor gondolom 5-60-100 ezret is egy játékért, mert hogy kb legalább ennyi lenne az egy főre eső költsége, ha csak azok vennének konzolt és fizetnék ki a játékfejlesztés költségeit, akik hajlandóak ennyit adni egy konzolért

    [ Szerkesztve ]

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Geller72

    veterán

    válasz krx21 #21 üzenetére

    Még mindig adhatsz akár egy millát is egy tisztességes teljesítményért, lévén a VGA-k 150-től kezdődnek..:P. És igen, arra pontosan hogy ott van a PC, a VR, akármi. Arra nem gondolsz, hogy a legtöbben pont hogy anyagi megfontolásból döntenek a konzol megvétele mellett, talán mert nem kell fél évente egy konzol árát belefektetni a PC-be, hanem gyakorlatilag akár (lásd PS3) 5-8 évig is játszhatsz anélkül, hogy hozzá kellene nyúlnod a pénztárcádhoz? :U Egy mostani belpő full hd-s VGA 60k. Egy kicsit előregondolkozós 100. És ez még csak a VGA. Százért bizony meg már ott az új konzolok bármelyike. És mint mondtam, pontosan ilyen megfontolásból vesznek még azok is konzolt, akik esetleg korábban PC-n játszottak, csak pont ebből volt elegük.

Új hozzászólás Aktív témák