Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fecg21

    aktív tag

    válasz nonsen5e #26 üzenetére

    Már bocsánat de egyik konzolban sincs gyenge hardware, ezek marha erős cuccok, és több tíz milliós darabszámokról van szó, minden fillér számít-a gyártóknak is. Ráadásul az új PS-nél még az a probléma sem áll majd fent ami az előző generációnál a cell miatt adódott. Nagyon nagyon szép játékok fognak megjelenni ezeken a konzolokon. Nyilván még ennél a generációnál is ott lesz az a megkötés hogy egyszerre nem fogunk kapni megfelelő fizikát és mesterséges intelligenciát, de ott még nem is tartunk.
    A mobil cuccok eszméletlen tempóban jönnek felfele, persze van még hova fejlődni, ez tény.

    "A szerepet lehet, hogy betölti, hogy "leköti a hülyegyereket amíg a szülők dolgoznak"
    Ezen felnevettem, de ide kell keverni a felhozatalt is. Itt most az a probléma hogy az új gen. nem egy erősen hc gamer réteg cucc lett?

    A pc megint más tészta, a 17 millió színű perifériákat megveszik, igény van rá-még ha mesterségesen keltett is. És ez is egy piac, és szépen megy. A pc már a crysis 1 megjelenésekor áll leejtős grafikát tudott produkálni, megfelelő vason. Bevallom nagyon régóta nem követem napi rendszerességgel a pc-re megjelenő játékfelhozatalt. De ha nincs áll leejtés az az MS-nek is köszönhető, vagy annak hogy még mindig kifizetődőbb(sokkal) konzolra fejleszteni. Valami változás persze biztosan van ezügyben...

    És végül még egyszer, nincs alul méretezve sem a ps4, se a rivális MS konzol, egyszerűen rövidebb időintervallumra lettek tervezve. A PS2 időbeli rekordját már nem nagyon lesz konzol ami megdöntse. Lehet ez az utolsó előtti konzolgeneráció, majd jönnek az ilyen kis doboz mütyűrök, megfelelő interneteléréssel. Nem állítom hogy ez a jövő, miért is tenném? Nem vagyok benne érdekelt.

Új hozzászólás Aktív témák