Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz mirci18 #36 üzenetére

    Nekem semmi gondom az oprendszerrel.
    Samsungom van, ami finoman szólva sem az optimalizálás királya, minden szir-szar rommal használtam már de sosem fagyott, vagy indult újra random.

    Akadások igen vannak (nálam módosítás óta már nincs, csak ritkán), de erről nem az android tehet ugyanis a legfluidabb androidos telefonom ami valaha volt az a nexus 5 volt, azóta nem voltam stock droidon de szerintem a többi referenciaeszközön sincs ilyen fajta probléma.

    Lehet igazad van és jobban fogy évente mintha két évente adnák ki, de én a fanatikusokon kívül nem nagyon ismerek olyat aki minden évben az új csúcsot venné meg, inkább 2 évente. A divatról ne beszéljünk, mert ha 5 évente jönne ki egy új, a divatbolondoknak az is mindegy lenne.

    Legtöbben úgy látom két évente cserélnek készüléket, még a márkahűek is, továbbá olyan ordas nagy fejlődésnek azért nem érzem az idei csúcsok QHD kijelzőjét és az ahhoz való (vagy nem való) erősebb soc-ot, de ez itt csak specifikáció, mert szemmel nem igazán látni különbséget, és sebességben sem igazán javultak (nem szintetikus tesztek)

    Konkrétan az én telóm esetében is az előd a note 3 volt, az mivel rosszabb mint a 4? Prémium lett az anyaghasználat, jobb lett a kamera, de döcögősebb a rendszer a sokkal nagyobb kijelzőfelbontás végett.

    Szerintem ez a gyors technika fejlődés már nem olyan gyors mint teszem azt 5 éve volt, és racionálisan egyáltalán nem érzem szükségét hogy a következő zászlóshajót várjam, mert úgy sem tud többet nyújtani, legfeljebb hangyafaroknyit még jobb lesz a színhűség, és a kamera, vagy akku.

    Persze én szeretem ezeket a kütyüket, és tuti megveszem majd a következő csúcsot is, ezért utálom is magamat, és hát jobb lenne nekem is, nyugodtabb lennék ha csak 2 évente jönne az új csúcs, de tudom hogy erre nincs esély :N

Új hozzászólás Aktív témák