Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Juhaszatti #34 üzenetére

    "3 év múlva. Az S10-től kezdve hivatalosan 3 főverziót kapnak, és ha tartják az eddigi gyakorlatot (a 2016-os S7 is kapott még idén)"

    Mit kapott az S7 idén? Meg milyen 4 és 5 év support? LOL

    Szerintem te kevered a szezont és a fazont. A két dolog igencsak különbözik. Az android főverzió, a gyártó UI verzió frissítés ( tehát a legfrissebb rendszerek implementálása ) nem egyenlő szintű support biztonsági patch-ek random kiszórásával.

    A Samsungnál mindig is véciki volt, hogy ex fél milliós csúcstelefonjuk 2 éves kora után már nem kapja meg a Samsung legfrissebb szoftveres fejlesztéseit, fícsöreit, miközben az adott évben kiadott középkategóriás mobiljaik meg igen.

    Én azt mondom, édemes fenntartással kezelni a 3 évet is, hiszem ha látom alapon! Bemondtak egy ígéretet a sajtónak, mert már érezték hogy kezd kellemetlenné válni a support a gyatra exynos performance-szal együtt, ezzel nyugtatni próbálva a közönséget. Szerintem lesznek itt bőven kieső készülékek a szoftveres roadmap-on, vagy alapból csak néhányra vállalják a 3 évet is ( ami úgy indul hogy a készülékkel megjelenő szoftverrel már 1-et le is tudtak... )

    Sajnos nem szabad annyira naívnak lenni velük kapcsolatban, hogy alapból engedjük összekeverni a fogalmakat, és bizalmat szavazunk nekik! Rászolgáltak ebben a kérdésben a fenntartásainkra!

    [ Szerkesztve ]

  • Predatorr

    őstag

    válasz Juhaszatti #34 üzenetére

    Hány éves vagy, királyfi? :Y
    Nem érdekel, hogy „most már” hány év frissítést ígérnek (!), főleg ennyiért, leírtam őket. 100000Ft-ért érdekel újan. :P Sem az ő zsebükbe nem dugok 4-500e-t a semmiért, sem állam bácsiéba 150-200e-t. Különben sincs semmi, amire ez a hardver kéne.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák