Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psziroot

    csendes tag

    válasz Kékes525 #5 üzenetére

    Túl részletesen nem teszteltem, mert bár az Xposed már igen, de a G4 TweaksBox még nem kompatibilis.

    Mikor elsőre bekapcsoltam meg kellett néznem a szoftver verziót, hogy tényleg új-e.
    Az újdonságok a cikkben be vannak linkelve.

    Az opt-in engedélymegadás olyan mint a windows esetén. A többség végig fogja kattintani gondolkodás nélkül bármi is legyen oda írva. Elég nehéz is megítélni, hogy mihez adjak engedélyt, amíg nincs arról tájékoztatás a fejlesztőktől, hogy adott program mely funkcióit tiltom le az engedélyek megvonásával. Az össze vissza kattintó egység sugarú felhasználók meg majd gyártják a téves bug reportokat.

    Egyéb fontos kompatibilitási problémát nem tapasztaltam. A Disney SW játékai (értsd: mikrotranzakciós fejőstehén) nem indultak megfelelően, de egyébként az LG Backup használata után minden működött.
    Az LG Backup az accountok közül egyet, a rendszerbeállítások közül semmit volt hajlandó importálni. Néhány program adatbázisa is elveszett a folyamatban, ezért a fontosabb dolgokról érdemes saját mentést csinálni a frissítés előtt.

    Az LG Bridge az új nevével nálam pont úgy működött, mint előtte: sehogy.

    "Catus repentinus repentinum capillum habet." - D-S.R.

Új hozzászólás Aktív témák