Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phoenix0523

    tag

    válasz Ricardo #30 üzenetére

    A világtelefon rendelkezik beépített Wi-Fi b/g és Bluetooth 2.0, rádióval, de a GPS már lemaradt a szolgáltatások listájáról. Az 1500mAh-s akku hosszú üzemidőt sejtet. A hátlapon a 2 megapixeles kamera mellett még egy ujjlenyomat-felismerő szenzort is felvonultattak a Motorola tervezői.
    nagysebességű adatszolgáltatást is nyújt az EV-DO Revision.
    A MOTO Atila "csak" 60mm széles először arról volt szó, hogy 80mm így mindjárt nem rossz!Nekem a 3,2 Megapixeles kamera(Atila és A1800)bőven elég, mert ha fényképezni akarok akkor meg használom a fényképezőmet!(A SAMSUNG Innov8 telefonjába ugyan 8 Megapixeles kamera vam meg sok mindent tud de szerintem biztos nincs olyan jó, mint 1 8megapixeles fényképező, meg az amúgy is telefon is, zenelejátszó is, fényképező is)...Így könnyebben elromolhat(szerintem), de azért majd kipróbálom milyen az a telefon, ha itt is kapható lesz, mert én azt nem tudom elhinni, hogy amikor mondjuk csinálok egy fényképet és onnan belépnék a galériába, hogy akkor nem fog megakadni egy picit!

    Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

Új hozzászólás Aktív témák