Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz Legendd #15 üzenetére

    Jó hírekkel tudok szolgálni, ugyanis a multitasking szerintem az egyik hanem a legjobb újítás ebben az új romban. Mondom hogyan teszteltem: Alapból playerpro-val hallgattam muzsikát, megnyitottam a youtube appot, egy üzenetet zene közben elkezdtem írni, közben felléptem a mobilarena.hu-ra, megnyitottam a kamerát, fotóztam egyet, megnyitottam a galériát is, belezoomoltam a képbe amit lőttem, meg ráadásként ezek mellé futattam egy quadrantot. Azt le kell szögeznem hogy a "kiszivárgott" lengyel rom van jelenleg a telefonomon, ami a full stock gyári romot jelenti- PDA: I9300XXELKC; CSC: I9300OXXELK4; Version: 4.1.2, természetesen van benne magyar nyelv ha valaki emiatt értetlenkedne. Az alap képernyőre ugrás simán ment, egyszer sem töltötte újra a launcher-t, szerencsére a böngészőt is ez jellemzi, tehát a kameráról böngészőre váltás is ment röccenés nélkül, nem töltötte újra az oldalakat. A böngészőben 2 lap volt megnyitva a mobilarena.hu és a pocketnow.com, az oldalak közötti váltás is ment egyből, nem töltődik újra semmi. A galériára váltás is sima, ugyanott ahova belezoomoltam oda hozta vissza, és youtube video is ugyanott nyílt meg ahol megállítottam 22 percnél ( ez egy 45 perces showder klub rész volt). A memóriát tekintve 730 MB/832 MB-nál állt meg. Sajnos azt kell mondanom hogy a varázs elveszik miután a képernyő lezárul, mikor újra feloldom a képernyőt és látom hogy megvannak nyitva a fent említett programok, és vissza akarom hozni pl a böngészőt akkor már újratöltődik az oldal, sajna. Quadrant eredmény: 5854 ami tekintettel arra hogy sok program futott a háttérben ez nem rossz, leszögezném hogy ezzel a rommal mértem 6000 feletti pontot is kb 61xx. Szumma-szummárum a multitasking sokat javult, sajna a Galaxy SIII gyermekbetegségek még mindig fennálnak pl. appok és widgetek közötti váltásnál egy kicsit belassul, tárcsázóra is kell egy másfél másodpercet várni, de ezekkel együtt lehet élni. A 4.1.2 sok újítást hozott amit láttuk már a Note II-ben, de ezeknek a fícsöröknek a tökéletes átültetése dicséretet érdemel, nem szenvedünk hiányt semmiben a Note II tulajokkal szemben, aki eddig SIII-at akart Note II-re cserélni az ingyen megkapta egy kicsit kisebb méretben, cerka nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák