Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz kbyte1024 #15 üzenetére

    Hatalmas duma csak ennél a telefonnál pont jó nagy marhaság.
    Ez egy kifejezetten fényképezésre kihegyezett készülék, amiből eddig 1 db volt a Galaxy S4 zoom.

  • hito

    nagyúr

    válasz kbyte1024 #19 üzenetére

    Csak ismételni tudom magam => "Nem baj, hogy itt a készülékházba lesz rejtve az optika (az elődnél a pogácsát kifogásolták a legtöbben), tehát a készülék leggyengébb pontja a piac igényei és elvárása alapján javítva lett."

    A mobilarénás teszt meg maga lett a szégeny & a gyalázat. Sajnos a tesztelő kezébe mást kellett volna akkor adni az S4 zoom helyett ;] :D Nézz be a fotók, videók mobiltelefonnal topicba, ott már el lett oszlatva a mobilarénának köszönhető készüléket övező tárgyi tévedéshalmaz. ;)

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz kbyte1024 #19 üzenetére

    Az átlag user nem tesztek alapján vesz telefont. Csak mi MA-sok vagyunk ilyen technikai és tudás szinten belebonyolódva.

    Öcsémnek a régi Sony K800i-je bekakált.
    Körbenézett a neten és simán rábökött az S4 Zoom-ra.

    Amikor szólt nekem, hogy nézzem máá meg milyen telefont nézett ki magának, akkor én is csak néztem egy nagyot. Sosem volt ilyen trend figyelő vagy ilyesmi.
    Megkérdeztem tőle miért pont ez? A válasz: Ezt fényképezésre találták ki, nem???

    Megmutattam neki az alternatívákat.

    Azt mondta, nem érdekli, ebben van optikai zoom, meg különben is csak erről lehet elhinni külsőre hogy tényleg tud jó fotókat csinálni.

    De tovább megyek, az ismerőseim között van pár egyén akinek szintén S4 Zoomjuk van. Mindegyik azért vette mert fényképezőgépnek néz ki, ergo hihető a tudás.

    Egyiket sem érdekli hogy az 1600x1200 felbontáson a laptopon 100%-ra nagyítva csúnya a kép.
    Megelégedek azzal, hogy natív képernyőfelbontásra kicsinyítve jónak néz ki egy kép.
    Max 10x15-ös fotónak előhívják és tapsikolnak örömükben.

    Szóval szerintem az átlag userek számára pont nem volt bukás az előd, és pont letojták hogy a neten mit írnak a tesztek, mert addig sem jutottak el a keresgélés során, hogy teszteket nézzenek.

    Bement mind az adott szolgáltató üzletébe, megnézegette a kirakatot és kapásból az S4 Zoomra voltak ráállva, mert húúúú fotós telefon...

Új hozzászólás Aktív témák