Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robyeger

    addikt

    válasz Abu85 #23 üzenetére

    láttam már vadi új hibásan működő szerver lapot is, meg több évig non-stop tökéletesen üzemelő konzum lapot is, én inkább csak annyi különbséget említenék, hogy a szerver lapokra hosszabb élettartamot terveznek a gyártók, hosszabb ideig gyártják vagy nagyobb mennyiségeket raktároznak be, későbbi meghibásodások cseréjéhez.
    Amúgy tételezzük fel a chipsetekkel hardveresen sose volt baj, de ha szoftveresen(driver szintjén) nem állnak a helyzet magaslatán, akkor a felhasználó ugyan úgy csak azt érzékeli, hogy nem stabil vagy egyéb más gond van vele. Visszagondolova régi időkre és összehasonlítva a mostani helyzetet, szerintem jócskán van különbség, ma már tényleg azt lehet mondani a nem szerveres környezetre is (beleértve op. rendszer/ driver - hardver együttesen), hogy 1000%-n stabilak tudnak lenni. A PC kinőtte régi gyermekbetegségeit, manapság mikor a halálát várjuk :B

    [ Szerkesztve ]

    Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Új hozzászólás Aktív témák