Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz bulikavagyok #42 üzenetére

    Az egyes országok közötti elszámolási díjak (amiken egymással szemben elszámolnak) tudtommal nem publikusak. De ezeket csökkentették le pont a központi szabályozással, amire hivatkozva vetették addig ki az ügyfelekre az irgalmatlan roaming díjakat. De mondom, ez EU előírás, nem pedig Voda (vagy bármelyik másik szolgáltató) jófejsége. Ők csak kiszámolták, hogy x előfizető havi y forgalmazása mellett milyen ktg-et generál nekik, ezt megszorozták z-vel, és kijött a havidíj.

    Valamint továbbra sem tudok annak önfeledten örülni, hogy a nyugattól fényévekre való lemaradásunkat néhány méterrel leküzdöttük, ráadásul mindezt egy ügyes marketing-csomagolásba csomagolva "ingyenességet" hirdetve. Ez szerintem félrevezető és nevetséges, mint ahogyan az is, hogy idehaza ilyen könnyen meg lehet még vezetni az embereket (mert hát "eddig még rosszabb volt").

    @Solad: Nyilván lesz, aki ezzel még jól is jár, de a nagytöbbség többet fog fizetni, hacsak nem "maxolja ki" a havidíját. Én speciel egyre kevésbé tolerálom, amikor többtízpercekre feltartanak telefonon csak azért, mert neki "ingyenes" a hívás. Az én időm viszont véges. A fontos dolgok megbeszéléséhez nincs szükség órákra.

    A Voda sereghajtóként nyilván az áraival próbál domborítani, mivel minőségileg (lefedettség, sebesség, hálózat minőség) nincs a top-on.

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák