Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Z a hangya #30 üzenetére

    Nálam nem, nekem itt van a hátam mögött. DCT4-es Nokia az oka :U

    (#28) Alchemist: nekem mondod? :))

    (#32) GoodSpeed: szerintem ebben semmi vállalati szivárogtatás nincs. POSready az elvileg kompatibilis. Majd én is utánanézek érdemes-e felraknom őket.

    (#33) rii: volt ám, nagyon sokhoz kellett XP patch. Pl. Max Payne. De ott a Prince of Persia 3D amihez nincs is...

    Ellenben van játék ami XP-n ragadt, Steam szerint is. Pl Prince of Persia Sands of Time. Win7-en glitchel rendesen. Bár a patchet nem néztem, haver adta dobozos.

    (#37) Dezsike: jaja, belső hálón tökmindegy mi van, ilyen egyszerű feladatra jó az tíz évet is.

    Virtualizációt meg sose szerettem. Nem olyan, mint ahogy a vason fut.

    Webkamerához annyit fűznék, hogy SSE2 nélkül Skype 6.1 az utolsó amivel megy. Aztán nem érzékeli. Windows alatt.

    Az átlagszülőnek meg tapasztalom hogy teljesen jó a Linux. Csak nyomtat meg levelezik, böngészik. Athlon XP-nek jobbat tesz a Debian 7 ilyenkor. Meg az idegeknek is.

    De mivel az ECDL-t Office-ra tette le, a Librétől meg hányunk, XP is van. Dual boot, az a jó.

    (#45) CloZee: nem feltétlen lehet az a Linux up-to-date. Zárt nVidia driver GeForce 4200Ti-hez új nem lesz. 3.11 asszem a max hackelt driverrel. Már a kernel szám. Debian 7 most még 3.2-nél tart!!!
    De régi gépnek ez is marhára elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák