Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MASSlag

    tag

    válasz polika #10 üzenetére

    +1 Nagyon zavar engem is.
    Csalódott vagyok az alapján amit eddig a játékról láttam. Amikor az első hírek érkeztek, még az előrendelésen is gondolkodtam. Valószínűleg kipróbálom valamelyik ismerősnél, aki megveszi.
    A karakterek animációja rettenetes, darabos, kapkodós, rossz dinamikájú, talán még rosszabb mint a 2-ben. Csillámeffektek, mindenki össze vissza ugrál, pattog, a mozgás tele van teljesen logikátlan, funkciótlan mozdulatokkal. Az arcmimika elmegy, de kicsit műanyagnak tűnik. A design csilli-villi, a ruhák szörnyen giccsesek. A történet sem tűnik túl érdekesnek. A helyszínek nagynak és kidolgozottnak néznek ki, de túl világosak és sterilek egy dark-fantasy témához. A DA2-is nevetséges lett sok helyen a történethez nem illő grafikai megvalósítás miatt (bár ezt már írtam párszor). A japánoknak ez szokott menni, de másnak nem biztos, hogy erőltetni kellene.
    Sajnálom, hogy ez lett a DA franchise sorsa, az első rész nagyon nagy kedvencem volt. :( Lassan nevet változtathatnának, mert ezek már nem BioWare játékok.
    Már azt sem tudom remélni, hogy az új Mass Effect jó lesz.
    Talán még a CDProjektel lehet számolni, hogy minőségi játékot tesznek le az asztalra.

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák