Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Nekem ez a zsidótörvények idejét kopizó téma marhára erőltetettnek hat. El nem tudom képzelni, hogy mi lehet abban olyan utálatot kiváltó, ha valaki augumentált, hogy gettókba telepítsék őket.
    Inkább az ötlettelenség számlájára írom ezt a témaválasztást. Kb az lehetett, hogy cyberpunk játékot csinálunk, kell valami disztópia a játékba, akkor vegyünk példát a történelemből, á itt van a hálokószt, másoljuk le ezt, ez amúgy is sok uszkárt hozott, nem lőhetünk vele bakot.

    Közben meg olyan szituációra erőltetik rá amire totál nem illik. Mint amikor egy dagat nő erőltet magára egy vékony ruhát, hogy slanknak tűnjön, aztán mindehol csak a hája lóg ki.
    Nincs ötlet ? Végy egy agyonhasznált zsánert ->>> Terroristák, zombik, űrlények, vagy hálokószt. Szégyen hogy ez sorozat is erre a szintre süllyedt

  • VinoRosso

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #8 üzenetére

    Nem játszottam végig a HR-t mert laposnak tűnt és fogalmam sincs hány %-nál de beleuntam. Meg marhára idegesített a gold filter amitől már szinte fejfájást kaptam egy idő után. Mondjuk azóta találtam modot amivel le lehet szedni, majd lehet folytatom egyszer.
    A trailerből persze kiderült számomra is, hogy azért lettek gettókba zárva a kiborgok, mert elkezdtek gyilkolászni, de pontosan ezért nem áll össze számomra értelmes egésszé a téma.

    Ez nem a holokausztra hasonlít hanem inkább valami skizoid pszichopata jellemre, azokat meg nem gettókba szokták zárni hanem elmegyógyintézetbe, és ezeket az embereket nem gyűlölik hanem sajnálják. Valószínűleg hihetőbb lenne egy olyan sztori, amiben az augumentáltakat nem szegregálják, hanem kényszerzubbonyt húznak rájuk, és kórházakban vizsgálják, hogy mitől kergültek meg, meg leállítják az az interfészt amin keresztül meghekkelik őket. Igaz abból nem csinálnak játékot, ezért kell elferdíteni a dolgot a zsáner irányába, csakhogy ettől valami ormótlan formát kap az egész történet, mint amikor egy disznót akarnak összehozni egy papagájjal

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Bad Pritt #11 üzenetére

    Rendben, majd ha lesz időm nekiállok újra, talán úgy átértékelem. Viszont azzal nem értek egyet, hogy többmillió embert nem lehet kórházba küldeni, a világháborúk idején is milliók voltak a kórházakban, egy posztmodern jövőben nem tartom elképzelhetetlen akadálynak ennek a kivitelezését.

Új hozzászólás Aktív témák