Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz TESCO-Zsömle #6 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák, nekem a játék hangulatát inkább segít megteremteni, fokozza azt, élvezetesebbé teszi; és simán meg lehetne csinálni pl. egy olyat, hogy menj egy titkos laborba, X tó mellé, Y erdőbe, keress utat befelé, lopj adatokat, stb. Közben megküzdhetsz ellenséges cyborgokkal, robotokkal, genetikailag felturbózott állatokkal... -de azért közben megcsodálhatod az erdőt, a vízesést, és akár harc közben el is csúfíthatod (rombolhatóság) a tájat, vagy éppen törekedhetsz a "tiszta" gyilkolászásra, vagy akár elkábításokra.

    Lehet felőlem nagyvárosi nyomor is, de csak az számomra nem elég, vagy legalább férjen el fű, fa, kis tó, pár állat, stb. is. Nekem túl sivár, és túl steril is az, ami a DXHR-ben volt. Bejött, mert Deus Ex, de egy négyes alánál többre nem értékelném; az első Deus Ex viszont ötös alá, pláne azt figyelembe véve, hogy mikor készült. Az is nagyon fontos lenne számomra, hogy hatalmas szabad terek is legyenek. A DXHR-ben emlékeim szerint sehol se volt akkora belátható tér, mint az első részben, Liberty Island "tetején". Nem szeretem a szűk, steril helyeket.

    Többek közt a fentiek miatt lenne számomra a legjobb játék egy olyan Star Citizen, amiben vannak cyborgok, és aminek számomra hitelesebb a jövőképe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák