Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz NGA #28 üzenetére

    A memória nekem tök nyolc, mire van a memóriakártya, amúgy is említettem, hogy kb netezésre kell, nem FULL HD filmeket nézni, akkor meg nem elég a 8 giga? Minek adjak többet a felesleges helyért?
    10 col számomra inkább hátrány mint előny, kevésbé mobil, nehezebb előhalászni a reggeli munkába menet során, és fél kézben tartani sem túl könnyű...

    Ami meg azt illeti, emvy, hogy csalódtál a közgazdászokban, ne tedd. Én nem a hardver értékét nézem, hanem a használati értékét. Hardvert bárki össze tud hasonlítani, papíron megnézed mi van benne, mennyit ér, csók. Ahhoz inkább kell tehetség, hogy az ember a lehető legkisebb áron, a lehető legnagyobb mértékben elégítse ki az igényeit (alapvető közgazdász racionalitás).
    Ahoz nem kell ész, hogy bemenjek egy T-pontba, és 2 évre, havi 20 ezerért kihozzak egy ájfon 5-t, amire nincs is szükségem. Aztán vagy tudom fizetni, vagy nem... Erre a hülye is képes, mint ahogy arra is, hogy a marketing bullshit hatására rusholjon a boltba és x havi fizetését kiadja valamire, amit sokkal olcsóbban is megúszhatott volna, némi gondolkodás és utánajárás után. Mert az a menőőőőőőőő....

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák